Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 13-14-15-16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΧΙΟΥ 17:30 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  75-81

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  14 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α!

 

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  73-60
ΣΑΒΒΑΤΟ  15  ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ 16:30 ΡΕΘΥΜΝΟ ΚΥΜΗ  78-64
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00
ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  78-71
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  81-72
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  90-81
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  48-71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  64-59
       
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  40-32
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  57-64
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
20:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  78-74
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 19:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  58-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  62-41
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 23/12/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
 30-101
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  66-11
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  47-52

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ  85-69
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ  81-77
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤ. 15:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ  91-56
ΧΙΟΥ 17:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  95-77
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  74-45
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  54-46
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  64-48
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  66-52
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  64-68
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  36-37
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  69-78
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  48-59
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  41-90
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  45-68
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 22/12/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  60-42
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  47-48
ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 13:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  44-73
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  30-63
ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  3/1/19 13:00
           

.Αναρτήθηκε 13/12/18 11:18