Τρίτη, 19 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 8-9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

ΣΑΒΒΑΤΟ    8    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ    2018
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  66-72
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  70-47
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 74-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ 62-58
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 81-68
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 68-57
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ           ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  32-68
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12 13:00
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  74-55
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  54-50
 ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  16:30  ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ

    ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  83-42
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 11:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  22-88
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  56-45
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  81-45
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ         84-71
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:30 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  60-24
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΥΜΗ ΧΟΛΑΡΓΟΣ  57-66
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΑΓΚΑΔΑ 17:00 ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  74-56
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ  77-63
ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  79-88
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  69-90
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  62-56
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 63-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:30 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  53-92
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  64-52
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/12/2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  61-48
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  79-67
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  35-118
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  107-44
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  80-22
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  53-71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  39-73
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  39-36
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  33-106
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  41-59
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  26-52