Πέμπτη, 14 Νοεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ - 1 -2-6 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   30   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ   ΘΗΒΑΣ 21:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  51-55

 

ΣΑΒΒΑΤΟ     1   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  70-91
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  69-60
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  83-81
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  71-67
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  83-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣINAΣ  80-78
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  87-47
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 14:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  78-56
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  78-35
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  20-62
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  79-51
ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ  11:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ  55-54
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  27-73
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΒΟΛΗ

8/12/18

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  40-61

 

 

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ   2    ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ  17:00    ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ     ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ          61-87

 

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΘΗΒΑΣ  17:00   ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ                ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ              91-88

 

XIOY                   17:00   ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ          ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ    ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ     17:00   ΚΑΠ                          ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ        70-74

 

.................................................................................................................................................

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  46-60
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  66-68
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  32-39

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  45-116
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  65-56

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  57-92
ΕΦΗΒΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Δ  ΟΜΙΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  77-59
ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 13:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  37-61
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  53-63

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ΄  ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ     16:30             ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ     Α.Α ΑΜΦΙΣΣΑΣ           ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ     ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α   ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  16-99
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΠΕΜΠΤΗ 6   ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ    ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  16-79

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ  2018

 

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ     20:00              ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ          ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ           ΑΝΑΒΟΛΗ