Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KATAΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 24-25 ,26 ,28 KAI 30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ      24     ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ      2018

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ Δ ΤΟΦΑΛΟΣ 15:45 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΑΣ ΚΥΜΗ  94-61
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 17:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ  61-60
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α OΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  73-46
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:30 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  56-47
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  73-69
ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  72-69
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  62-65
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  44-60

 

ΠΑΙΔΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ  20:00 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ              44-74

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  54-58
ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  48-77
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  36-59
ΠΑΙΔΩΝ Ε  ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  52-56
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.  79-59
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 13:15 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  18-54
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 16:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  72-25
ΚΥΡΙΑΚΗ   25    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:00 ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ  94-76
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:30 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΟΦΗ  75-82
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  78-61
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  48-49
ΑΝΔΡΩΝ Β! B ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  46-58
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  78-65
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  29-57
ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 11:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:00
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  20-00
ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  50-57
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  55-74
ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
       
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  49-57
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  89-34
ΠΑΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  48-85
ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ  57-89
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  33-77
ΠΑΙΔΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 16:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  51-86
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  44-66
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  81-21
ΔΕΥΤΕΡΑ   26   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2018
ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  80-33

ΤΕΤΑΡΤΗ  28  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  63-26
 
         

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    30 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΕΦΗΒΩΝ  Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΘΗΒΑΣ           21:00            ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ                   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                     51-55