Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KAΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 16-17-18 ΚΑΙ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   16 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

ΕΦΗΒΩΝ B΄ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  87-37
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΕΙ 25/11/18

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΕΚ  67-78
ΑΝΔΡΩΝ Α!
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  77-62
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  77-96
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  76-40
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  68-61
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  70-63
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  66-61
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  75-65
ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  54-60
ΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  77-55
ΠΑΙΔΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  75-44
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ 44-57
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  39-51

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΧΑΝΘ  
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  51  62
ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  88  71
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  79  86
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ 17:00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡ. ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  59  65
ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  75-71
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  45-50
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  42-46
ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  60-64
         
ΕΦΗΒΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  91-45
ΕΦΗΒΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 59-59

 65-72

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ  46-40

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε  ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  90-18
ΠΑΙΔΩΝ   Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΠΕΜΠΤΗ 22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  57-43

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   23    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2018

 

ΕΦΗΒΩΝ   Γ΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΘΗΒΑΣ        21:00              ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ          ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

                                                                                                                                     ΤΗ ΠΑΡ. 30/11/18

 

 

 

 

15/11/2018 09:42