Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KAΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 9-10-11 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

.

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018  
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

11/11/18

17:00

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  98-56
ΣΑΒΒΑΤΟ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018  
Α1 ΑΝΔΡΩΝ  
ΠΑΟΚ 18:00 ΠΑΟΚ ΚΥΜΗ  78-60
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΛΟΣ 13:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ  75-70
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  72-65
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ.  42-68
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ  72-59
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.  55-57
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  58-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  84-73
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  63-64
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  64-61
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:30 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

 ΚΥΡ.11/11/18

11:00

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  59-35
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  59-42
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  78-38
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  48-77
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  65-60
   
         
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  79-55
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  62-50
ΚΛ.Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  17-76
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 12:30 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  101-47
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 11:30 ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  143-004
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΑΟ ΜΩΛΟΣ  71-80
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018  
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
ΓΕΦΥΡΑΣ 17:00 ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  68-66
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ  
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ
16:30 ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΟΦΗ  62-73
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ  55-63
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΚΑΠ  76-61
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  73-71
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  49-70

 

ΕΦΗΒΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ        17:00      ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ        ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ              51-41

 

 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 111-44
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  35-67
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  79-46

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤ.     11:00    ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ      ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.  36-44

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ     15:00     ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ        66-46

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 

 

 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  55-35
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.  65-48
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  92-59
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  94-41
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  59-42
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ  
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΚΥΡ 18/11
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 14:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ  88-62
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ  76-43

Αναρτήθηκε 08/11/2018  10:09