Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 1-3-4 ΚΑΙ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 21:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  32-92

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2018

 

 

 

Α1 ΑΝΔΡΩΝ (ΚΥΠΕΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΚΥΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  74-73

 

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΦΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  75-66

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2018-19

 

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  79-76
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  77-68
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  65-66
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  75-61
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  69-48
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  99-55
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  69-64
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ B ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  56-62
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  62-71
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  93-50
ΚΥΡΙΑΚΗ    4     ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ      2018
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  81-75
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 ΚΑΠ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  76-70
ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΣΕΦ 17:00 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  67-59
ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 17:00 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  87-79

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

.........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 16:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  52-63
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  55-57
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  74-61
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  47-50
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  61-77
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  83-35
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  73-33
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ  58-48
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  76-52
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  60-53
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  48-83
ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 12:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  16-59
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 11:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  22-85

 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ   7   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    2018

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 21:30 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  30-107
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  9   ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2018
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ 11/11/18 17:00
ΕΦΗΒΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Γ΄   ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 21:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  98-56
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   Α     ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ θα διεξαχθει Παρ. 16/11 18:00