Παρασκευή, 20 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

KAΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 27-28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2018

.

 

      ΣΑΒΒΑΤΟ    27    ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ     2018

Α1   ΑΝΔΡΩΝ

 

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:45 ΚΥΜΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ  56-87

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  54-82
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:30 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  74-70
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  78-66
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  74-72
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜIΑΣ  61-64
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  72-52

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  70-75
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  79-57

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  41-38
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.  32-62

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  35-56
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  57-42

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ     Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  41-20

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  74-51
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  84-57
-57ΚΛ. ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 15:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  61-51

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  34-57

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  33-78
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  75-57
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  35-87

ΠΑΙΔΩΝ   ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Ε΄   ΟΜΙΛΟΣ

 

 ΚΛ.ΜΩΛΟΣ

 

 14:00

 

 ΑΟ ΜΩΛΟΣ

 

 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 57-92

 

 

 

 

       ΚΥΡΙΑΚΗ   28   ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ      2018

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  51-44
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  38-56

 

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 69-42
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  57-63

 

 

ΠΑΙΔΩΝ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α  ΟΜΙΛΟΣ

 
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  48-53

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  47  75
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  88  34
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  28  107

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  61-59
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  64-36
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  22-103

 

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ  64-89
ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:00 ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  49-69
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
 84-63
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΣΑΒ 14:00