Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

..ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 24-25 ΚΑΙ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

 

ΣΑΒΒΑΤΟ   24   ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  75-62
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  93-54
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  61-86
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  71-51
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  88-72
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  83-70
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  70-45
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΔΟΞΑ ΔΥΡΦΙΩΝ  59-73
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ  55-48
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  76-60
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ  20-00
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  20-00
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  62-70
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  65-61
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 60-48
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 38-64
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.  34-50
ΚΥΡΙΑΚΗ   25         ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ AOK ΧΑΝΙΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  60  69
ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ AE ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  71  52
ΕΣΠΕΡΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  77  69
ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  84  85
             
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  91-75
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  70-82
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  53-67
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  71-61
ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  71-41
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  60-68
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  72-79
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  78-41
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ  66-60
ΚΛ.ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  58-68
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  64-57
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  69-58
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  63-59
-59ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ  71-35
ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 17:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  87-53
ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  65  54
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  47-86
             
ΠΕΜΠΤΗ 1 ΜΑΡΤΙΟΥ 2018
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  64-41

.