Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ 8 ΕΩΣ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

.

ΠΕΜΠΤΗ     8       ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ        2018  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  63-67
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     9      ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ      2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  72-55
ΣΑΒΒΑΤΟ       10       ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ      2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  50-62
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  52-58
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

 Κ.Δ:65-65

ΠΑΡ:78-77

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  61-70
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  77-64
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  58-67
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  53-51
ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ  77-50
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  69-62
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  60-64
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  75-42
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  108-26
ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  56-62
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  58-63
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.  10-98
ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

 ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

20-00

 ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ  11:30  ΠΑΙΔΩΝ Β!  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΓΣ ΑΤΛΑΣ  82-58
         
         
           
ΚΥΡΙΑΚΗ     11     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ      2018  
Ε.Ο.Κ.  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΛΟΚΡΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ  71-81
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ  80-63
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  74-64
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ  72-80
           
Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ  ΔΕΝ ΔΙΕΞΗΧΘΕΙ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  65-91
ΚΛ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  47-101
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  50-31
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  58-57
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  62-60
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  37-51
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:15 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.  48-78
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  56-60
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 16:15 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  70-62
ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 12:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

00-20

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  40-52
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  48-67
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  79-18
ΔΕΥΤΕΡΑ   12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  76-59
           
ΤΕΤΑΡΤΗ 14 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΕΘΝ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ  
ΠΕΜΠΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:15 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΠΑΟΚ