Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 3- 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

.

ΣΑΒΒΑΤΟ        3     ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ     2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΩΡΑ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  80-63
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  68-63
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  65-74
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  89-73
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  72-91
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  63-47
ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.  47-107
ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  67-57
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  46-51
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 18:45 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  58-59
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  45-69
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΓΕΧ Ν.Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ  41-54
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  73-57
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΟ ΜΩΛΟΣ  116-31
 ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  15:00  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
 65-49
ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ   ΩΡΑ
ΣΕΦ 16:30 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  93-78
ΧΙΟΥ 16:00 Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  58-55
ΚΛ.ΑΔΙΣΟΥ 17:00 Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  74-78
ΝΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ  83-72
ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΕΙΟ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΟΦΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  78-58
Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε.
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ  79-62
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  67-53
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  47-77
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 13:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  51-58
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  63-89
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ  49-88
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  48-56
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  ΔΙΑΚΟΠΗ
ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  68-57
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ
ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  60-79
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  66-70
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  93-22
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΛΙΒ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  57-54
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΓΗΠ. ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  46-78
ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  20-00
           

 

ΠΕΜΠΤΗ  8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018

 

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      17:00     ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ      ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ      ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ        63-67