Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

.ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΓΩΝΩΝ 26-27-28 ΚΑΙ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

.

     ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:45 ΠΑΙΔΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  29-82
           
ΣΑΒΒΑΤΟ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΛΑΥΡΙΟ  94-81
Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 66-54
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  57-88
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ  70-62
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  62-51
ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  65-59
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ  44-67
ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  53-46
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  51-46
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:15 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  71-61
ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  69-59
ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  70-64
ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  77-71
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ  76-43
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  34-33
           

ΚΥΡΙΑΚΗ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018

 

Ε.Ο.Κ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ  79-65
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ  67-60
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ  85-79
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣ  83-73
Ε.Σ.Κ.Α.Σ.Ε
           
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  44-46
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ  99-88
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΑΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  81-36
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  43-79
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  62-96
ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  65-36
ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  107-43
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ  42-76
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  90-53
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  40-82
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 12:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  59-46
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  50-83
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  89-21
 ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ  13:00  ΠΑΙΔΩΝ  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ  ΓΣ ΚΥΜΗΣ  61-37
ΤΡΙΤΗ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  39-69