Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 25-26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΡΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΣΥΡΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ- ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ.      ΧΑΝΗΣ -    ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

.....ΜΑΤΑΙΩΣΗ..................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ- ΧΑΝΗΣ   ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................................................................................................................................................

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ Β

ΚΡΙΤΗΣ:ΜΠΑΝΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:ΚΙΟΥΣΗΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΑΔΜΟΣ Β ΚΑΔΜΟΣ Α

ΚΡΙΤΗΣ:

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΚΡΙΤΗΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ   ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ . ΦΟΥΣΕΚΗ. ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ, ΤΣΑΠΑΤΟΣ, ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ , ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ,ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ , ΛΑΓΙΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ,ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ , ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

......................................................................................................................................................................................................

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ -   ΜΠΑΚΑ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ  - ΜΠΑΚΑ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΚΑΖΑΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β!Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ -ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β!Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΑΓΙΑ

......................................................................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 12:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ                    16:00                 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ        ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.    ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

......................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ......................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑ   Α ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

 ΚΡΙΤΗΣ:ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

 ΚΡΙΤΗΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΗΣ: ΒΑΓΙΑ -

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

    ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

  ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΚΡΙΤΗΣ:

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 ΚΡΙΤΗΣ:

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΓΡ. ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ, ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΠΑΤΟΣ ,   ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ , ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΛΑΓΙΟΣ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ,

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΚΑΔΜΟΣ                               

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.......................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.........................................................................................................................................................................................