Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 17-18-19 ΚΑΙ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΜΙΚΤΗ(ΑΓΟΡΙΩΝ) ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ.

...................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΘΗΒΑΣ 14:00 ΜΙΚΤΗ (ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ) ΕΣΚΑΣΕ ΕΣΚΑΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...................................................................................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ- ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

...................................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...................................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΑ - ΚΑΖΑΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΑΝΤΗ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!ΚΑΤΑΤ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΔΗΜ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

...................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑMIAΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

...................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΓΙΑ

...................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΜΑΝΑΒΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...................................................................................................................................................................

Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
......................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ -

...................................................................................................................................................................

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ-

...................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 12:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ

...................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 11:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...................................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

...................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΝΑΒΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ-ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΚΩΤΣΑΛΑΣ, ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ, ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΧΡΙ 12:30

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

......................................................................................................................................................................................