Σάββατο, 21 Σεπτεμβρίου 2019
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 11-12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΚΟΛΟΣΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 .......................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΒΑΓΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!

 

  ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                                       

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.......................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   ΛΑΓΙΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΤΙ ΤΟΥ ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΟ ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

.......................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΟΣΜΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α

           ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ                      

AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ

.......................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΝΑΒΗ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ -
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ -
ΛΑΓΙΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΑ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30), ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:30), ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 17:00

.......................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ    ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

........................................................................................................................................................................................

Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ

....................................

12:00

....................

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ

................................

ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ

.........................................

ΕΣΠΕΡΟΣ

......................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ

ΒΑΓΙΑ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.......................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΒΑΓΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.......................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 13:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΝΙΑΒΗΣ - ΛΑΓΙΟΣ

.......................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΑΚΑ - ΓKΟΛΙΑΣ

.......................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΝΑΒΗ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΛΑΓΙΟ
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)
ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 12:30) - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00