Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017

 

 

ΤΟ Δ.Σ της ΕΣΚΑΣΕ  ΕΚΦΡΑΖΕΙ ΤΑ ΘΕΡΜΑ  ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΝΑΤΟ ΤΗΣ ΚΡΙΤΟΥ ΣΑΡΡΗ- ΧΟΥΛΙΑΡΑ ΑΝΝΑΣ

ΣΑΝ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ ΦΟΡΟΣ ΤΙΜΗΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΜΝΗΜΗ ΤΗΣ, ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΚΡΑΤΗΘΕΙ ΕΝΟΣ ΛΕΠΤΟΥ ΣΙΓΗΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΝΩΣΗ ΜΑΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ &  ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-5 ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΑ.

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΣΤΟΥΣ ΟΙΚΕΙΟΥΣ ΤΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
 

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΡΑ - ΝΙΑΒΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΛΕΠΚΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

.............................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΑΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΒΑΓΙΑ

.............................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 20-00

ΚΡΙΤΕΣ:     ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΒΟΛΗ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΡΑ - ΝΙΑΒΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΒΑΓΙΑ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β! ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ ΛΑΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ , ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00), ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΜΑΡΤΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 Γ ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΕ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

.............................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 Γ ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΟΦΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

Ν. ΠΕΝΤΕΛΗΣ 17:00 Γ ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

.............................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ:ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΣΜΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 19:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΠΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.............................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ. 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ         

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

.............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.............................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΛΑΓΙΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΜΕΧΡΙ 12:30)