Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 18-19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.........................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΕΡΜΗΣ    
ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΗΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.........................................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ-ΛΑΓΙΟΣ  ΝΙΑΒΗΣ -ΚΑΖΑΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ.........................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΠΟΓΕΤΣΑΣ, ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ, ΚΩΤΣΑΛΑΣ, ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ ( ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00), ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ (ΕΩΣ ΤΙΣ 17:00)

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΠΑΝΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣΛΑΓΙΟΣ

.........................................................................................................................................

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
 .........................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ   ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.........................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.........................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ- ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

.........................................................................................................................................