Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 11-12-15-16-17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..................................................................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ          

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..................................................................................................................................................

 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΟΝΔΗΣ

..................................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛ. ΓΚΟΛΙΑΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

..................................................................................................................................................

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΟΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ

..................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΨΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΣΜΑΣ - ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ-

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

..................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ- ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ (ΜΕΧΡΙ 16:00) ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:30 Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ -ΝΤΑΝΤΗ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..................................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΟΦΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ ΚΑΛΙΟΠΗ

..................................................................................................................................................

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘ.
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΡΙΚΑ
ΚΩ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝ.
............................................................................................................
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ

..................................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ

..................................................................................................................................................

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΠΑΝΟΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΒΑΓΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ

..................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

..................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ Δ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ -

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΝΑΓΕΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΨΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

..................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..................................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ   - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

..................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ, ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ- ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

..............................................................................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.......................................................................................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ  16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

        ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ          18:30          ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ            ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ                    ΑΟ ΜΩΛΟΣ

                                                ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...................................................................................................................................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ  2017
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

......................................................................................................................................................................................................................