Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4-5-7-8 ΚΑΙ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ      
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................................................

ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

 

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ       

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΑ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΛΛΗΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΣΑ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ

.......................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΓΚΟΛΙΑΣ
ΚΑΝΥΛΑΡΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ
 .......................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ

.......................................................................................................................

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ -Μ ΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 

.......................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

.......................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΒΑΓΙΑ

.......................................................................................................................

 

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΒΑΓΙΑ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑ;ΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

 

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΣΜΑΣ - ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 9:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΔΟΞΑ ΔΥΡΦΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΙΤΕΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΡΙΤΕΣ:

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ- ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ , ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ , ΤΣΑΠΑΤΟΣ

ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ , ΓΚΟΛΙΑΣ, ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ, ΚΟΝΔΗΣ(ΜΕΤΑ ΤΙΣ 16:00

ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ (ΜΑΚΡΙΑ) ΨΑΡΑ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

.......................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ

.......................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ - ΣΥΡΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.......................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.......................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΡΗ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΛΑΓΙΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ

.......................................................................................................................