Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 27-28-29 -30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥΚΑΙ 1-2-3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 21:15 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΑ ΠΑΡ. - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

....................................................................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΕΡΜΗΣ       
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

....................................................................................................................................................

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΟΝΔΗΣ -  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΝΤΑΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

....................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

....................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΩΤΣΑΛΑΣ, ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ , ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ, ΛΑΓΙΟΣ, ΒΛΑΧΑΒΑ

ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΚΑΤΡΑΚΖΟΣ, ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ, ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΘΙΑ (ΕΩΣ 16:00)

....................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ   2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΙΘΕΑ

ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ, ΓΚΟΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ, ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

....................................................................................................................................................

ΠΕΡΚΙΖΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

....................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΓΑΒΡΙΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ 10:30 ΠΑΙΔΩΝ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ

....................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΛΑΓΙΟΣ- ΒΛΑΧΑΒΑ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΕΩΣ 17:00. ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΕΩΣ 17:00)

....................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ 30 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ

....................................................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 21:00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. ΔΟΞΑ ΔΥΡΦΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ ΑΝΑΒΟΛΗ

....................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 1 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

....................................................................................................................................................

 
ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ  ΜΠΑΚΑ  ΓΚΟΛΙΑΣ

....................................................................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ

....................................................................................................................................................

 
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

....................................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΣ ΕΡΜΗΣ     
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ -

....................................................................................................................................................