Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 21-22-24 ΚΑΙ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΛΑΥΡΙΟ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣINAΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

...........................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 20:30 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

...........................................................................................................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ - ΛΑΓΙΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ( ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟ) ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΓΙΑ ΕΘΝΙΚΟ), ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ, ΒΛΑΧΑΒΑ,ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

ΚΩΤΣΑΛΑΣ, ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΨΑΡΑ, ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ (ΜΕΧΡΙ 15:00)

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ,ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:30 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ,ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΒΑΓΙΑ 

...........................................................................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΕΚ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!Β ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΜΠΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΑ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ (ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00)ΤΣΑΠΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00),ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ, ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ,ΒΛΑΧΑΒΑ, ΚΩΤΣΑΛΆΣ

...........................................................................................................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 24 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

...........................................................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

...........................................................................................................................................................................................................