Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 14-15 ... ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Α1 ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΨΥΧΙΚΟ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΤΖΟΥΒΑΝΑ

..............................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!              ΓΣ ΕΡΜΗΣ                   
ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

..............................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ
17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ - ΒΑΧΑΒΑ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

..............................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑ;Σ - ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..............................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

..............................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ   15   ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ

..............................................................................................................................................

Ν. ΠΕΡΚΙΖΑΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗΣ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΛΑΝΗ - ΔΡΟΣΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

..............................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

..............................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..............................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

..............................................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΠΕΜΠΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕΧ
ΚΡΙΤΕΣ:ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ