Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4-5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

.

ΤΡΙΤΗ 3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΓΣ ΣΤΥΡΑ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ

.........................................................................................................................................

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ Ν.Γ.Σ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ ΑΝΑΒΟΛΗ

.........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΨΑΡΑ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

.............................................................................

ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ

......................................................................................................................................... .

ΠΕΜΠΤΗ   5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ

................................................................................ 

ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 13:15 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΥΛΛΑΣ   ΑΙΔΗΨΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

......................................................................................

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ -ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

...............................................................................

ΚΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ 

   ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ   12:30      ΕΦΗΒΩΝ              ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.         ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: