Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 7-8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 7 ΚΑΙ 8/1/2017 ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΟΦΗ (Γ΄ΕΘΝ. ) ΤΗΣ ΚΥΡ 8/1 ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

  ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ  7 ΚΑΙ 8/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ             Α   Ν   Α   Β   Ο   Λ  Η

.................................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

.................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΛΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ     Α Ν  Α Β Ο Λ Η 

.................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ          Α   Ν  Α  Β  Ο  Λ  Η

.................................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ             Α  Ν  Α  Β  Ο  Λ  Η

.................................................................................................................

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:       ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:       ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ

.................................................................................................................

ΕΚ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ     

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ     ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ  , ΤΡΑΥΛΟΥ, ΧΟΥΛΙΑΡΑ, ΜΑΧΑΙΡΑ , ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00

ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017

ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΜΟΝΟ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ - ΟΦΗ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ

ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 15:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΟΦΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ       ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

.................................................................................................................

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

.................................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

.................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ

.................................................................................................................

ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ

.................................................................................................................

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

.................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

.................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

.................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ - ΛΑΓΙΟΣ

.................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΟΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

.................................................................................................................

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ:     ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ

.................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ- ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΧΑΙΡΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ. ΚΑΝΗΘΟΥ 17:30 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

.................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

ΚΡΙΤΕΣ:                  ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:               ΑΝΑΒΟΛΗ

.................................................................................................................