Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 17- 18-21-22-23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

.

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑ ΠΑΤΡ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
..........................................................................................................
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ- ΓΚΟΛΙΑΣ

..........................................................................................................

ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΖΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

..........................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ:

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..........................................................................................................

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΝΔΗΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

..........................................................................................................

ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ- ΓΚΟΛΙΑΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

..........................................................................................................

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ , ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ , ΜΠΑΝΟΣ , ΤΣΑΠΑΤΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ -ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΘΝΙΚΟ)

..........................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛ. - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

..........................................................................................................

ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤ
 ..........................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ- ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ- ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.

..........................................................................................................

ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

..........................................................................................................

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ. ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

..........................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..........................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΑΓΙΑ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΟΝΔΗΣ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

......................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΒΑΓΙΑ

..........................................................................................................

ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ

..........................................................................................................

ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ

..........................................................................................................

ΓΗΠ ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:

..........................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ- ΦΟΥΣΕΚΗ- ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΣΑΣΑΝΗ ΜΠΑΝΟΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ (ΜΕΧΡΙ 16:00) ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ (ΜΟΝΟ ΕΘΝΙΚΟ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 21 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ.

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ

..........................................................................................................

ΠΕΜΠΤΗ 22 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

..........................................................................................................

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒ.

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ ΔΗΜ.- ΣΤΑΜΑΤΡΑΚΗΣ- ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΜΙΧ.

..........................................................................................................

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΣΤΥΡΑ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΔΡΟΣΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 29 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ Ν.ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   30 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ