Σάββατο, 08 Αυγούστου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 2-3-4- 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   2 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.

...........................................................................................................................................

ΣΑΒΒΑΤΟ 3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 Α1 ΕΘ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΠΑΟΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
 ...........................................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ FERRY

...........................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ- ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

...........................................................................................................................................

Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ -ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΒΑΓΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

...........................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 15:15 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ---ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ FERRY...........................................................................................................................................

ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ

...........................................................................................................................................

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

...........................................................................................................................................

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΧΑΝΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΔΗΜΟΛΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 13:15 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΜΟΥΤΑ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ- AΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ FERRY

...........................................................................................................................................

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 21:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΟΝΔΗΣ (ΜΕΧΡΙ 16:00) ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (ΜΕΧΡΙ 17:00) ΨΑΡΡΑ, ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ, ΚΑΖΑΣ, ΚΩΤΣΑΛΑΣ

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΜΑΝΑΒΗ- ΤΣΑΠΑΤΟΣ ,ΜΑΧΑΙΡΑ

.....................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 4 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 13:00 Γ ΕΘΝ. ΑΝΔ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

...........................................................................................................................................

ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 17:00 Γ ΕΘΝ. ΑΝΔ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
 ...........................................................................................................................................
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β Β ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ   ..........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ Ν ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΒΑΓΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...........................................................................................................................................

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

...........................................................................................................................................

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ. ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΤΡΑΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ. ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΑΠΑΤΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΧΑΝΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

...........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ

...........................................................................................................................................

ΕΡ.ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΡΑ ΠΑΡ. - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ

...........................................................................................................................................

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

...........................................................................................................................................

 

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ         15:30         ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ         ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

...................................................................................................................................

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

...........................................................................................................................................

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

...........................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ  07/12/2016

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ    19:00     ΕΦΗΒΩΝ  Β     ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ    ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ - ΜΑΝΑΒΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

...................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ
ΚΑΖΑΣ, ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ , ΒΛΑΧΑΒΑ (ΑΠΟΓΕΥΜΑ), ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ (

ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ (ΜΕΧΡΙ 14:00 )

ΤΣΑΠΑΤΟΣ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18:00. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ