Πέμπτη, 03 Δεκεμβρίου 2020
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 26-27 -28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ 17:00 Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΚΟΛΟΣΣΟΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ; ΔΗΜΟΛΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ - ΠΑΠΑ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Ε ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ      

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΚΟΝΔΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 10:30 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΛΑΓΙΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΑΖΑΣ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ

ΤΣΑΠΑΤΟΣ 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡ. ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΚΛ.ΘΗΡΑΣ 12:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡ. ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΣΤ. ΒΕΝΕΤΗΣ 17:00 Γ΄ ΕΘΝ. ΑΝΔΡ. ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΑΓΙΑ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΙΟΥΣΗΣ - ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΟΝΔΗΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΚΛ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ ΕΥΒ. Α.Α ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΤΣΑΠΑΤΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 

ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Δ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ ΓΣ ΑΤΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 11:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΝΟΣ - ΤΡΑΥΛΟΥ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Ε ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΔΥΛΑΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΓΗΠΕΔΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΑΥΛΟΥ - ΚΙΟΥΣΗΣ 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΒΑΓΙΑ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΛ. ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ 

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ΠΕΜΠΤΗ 1 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 21:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ:ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,