Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 9-10 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 09/04/2016
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 16:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΕΥΡΩΠΗ  ΠΕΥΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΣΑΣΑΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! PLAY OFF ΑΣ ΑΡΗΣ  ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! PLAY OFF ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΝΤΑΝΤΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ  ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΣΑΛΤΑ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ  
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΧΡΙ 14:00 
ΚΥΡΙΑΚΗ  10/04/2016
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:00 Γ! ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΓΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - 
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛ. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΓΣ ΑΝΑΓ ΛΑΜ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  - ΛΑΓΙΟΣ-- Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ---
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΙΑΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΤΕΛΙΚΟΣ  ΕΦΗΒΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΑΛΚ. ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Α  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΣΑΛΤΑ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
                                    ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΕΧΡΙ 14:00