Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 24 -26-27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

 

 

ΠΕΜΠΤΗ 24/3/2016
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/03/2016
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 Γ! ΕΘΝ. ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
...................................................................................................................................... 
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ
ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Π. ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΧΑΝΗΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΝΙΑΒΗΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ
ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΟ ΚΥΜΗΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α  ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ 
ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ 

........................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

..........................................................................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016
ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ 17:00 Γ!  ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
................................................................................................................................. 
Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΒΑΓΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΚΑΤ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ  ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ -  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  -  ΝΤΑΝΤΗ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ  -ΣΑΡΛΑΝΗ
ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 12:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ  ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ 
ΚΛ.  ΚΥΜΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ

.