Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 19-20 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 19/3/2016 
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΘΛ. Κ. ΔΙΑΣ 17:00 Α2 ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΔΟΥΚΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΨΥΧΙΚΟΥ 17:00 Α2 ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΨΥΧΙΚΟ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
................................................................................................................................. 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΟΥ - ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΨΑΡΡΑ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 11:00 ΜΙΝΙ  Α ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ  Β ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΓΗΠ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ  Β ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:00 ΜΙΝΙ  ΣΤ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΚΑΔΜΟΣ Α
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΜΙΝΙ  ΣΤ  ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΣΗΜΙΝΑ ΨΑΡΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:00 ΜΙΝΙ  Ζ ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
 .........................................................................................................................
ΚΥΡΙΑΚΗ  20/3/2016
ΣΤΡΕΦΗ 17:00 Γ! ΕΘΝ ΑΝΔΡ ΤΡΙΤΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΡ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:30 Γ! ΕΘΝ ΑΝΔΡ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
 ...............................................................................................................................
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΝΑΒΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  - ΧΑΝΗΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ! ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ! ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΖΑΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 12:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ
  ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΓΙΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Α  ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΟΥ ΠΑΡΑΣΚ. - ΨΑΡΑ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ ---- ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ----
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 11:00 ΜΙΝΙ  Α AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11:00 ΜΙΝΙ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:00 ΜΙΝΙ   Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΙΑΒΗΣ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 11:00 ΜΙΝΙ  Ε ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ