Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 5-6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

.

ΣΑΒΒΑΤΟ  5/3/2016
ΑΘΛ.Κ "ΔΑΙΣ" 17:00 Α2 ΑΝΔ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ  17:00 Α2 ΑΝΔΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 13:30 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΝΔΡΩΝ Α ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ 
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ --ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ ΑΝΑΓ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΕΡΜΗΣ     ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΧΑΝΗΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΛ.ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!   ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΑΛΤΑ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ----------------ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ---------------
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

 

ΚΡΙΤΕΣ:ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

.........................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ- ΜΑΧΑΙΡΑ

ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - 

.......................................................................................................................................................................... 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6/3/2016
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 14:30 Γ! ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ 
ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ 17:00 Γ! ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΠ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
............................................................................................................................. 
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 11:45 ΑΝΔΡΩΝ Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -  ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ -ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ.ΚΑΘΕΝΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-  ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΝΑΒΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛ.. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ
ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΠΑΠΑ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΝΙΑΒΗΣ- ΛΑΓΙΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ   ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΜΠΥΓΕΤΣΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ- ΜΑΧΑΙΡΑ

ΜΕΤΑ ΤΙΣ 17:00 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ