Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 27-28 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ 2016

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 27/02/2016  
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 17:00 Α2 ΕΘΝ.ΑΝΔ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔ.  
ΚΡΙΤΕΣ:    ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ , ΝΤΑΝΤΗ ,   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.       ΚΟΜ:  ΔΕΣΑΡΤΗΣ  
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 Α2 ΕΘΝ.ΑΝΔ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ                    ΚΟΜ:  ΣΤΑΜΑΤΗΣ  
 
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ   
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  Π.ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΓΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ  
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΣΤΑΜΟΥ - ΨΑΡΡΑ   
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   
ΚΡΙΤΕΣ:   ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ   
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  A ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ  
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ  
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:45 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΑΤΖΗ  
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ!  ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ  
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΒΑΡΗ -  ΧΟΥΛΙΑΡΑ   
…………………………………………………………………………………………………………………………..  
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ  
ΣΑΣΑΝΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   
ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ 
ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
……………………………………………………………………………………………………………………………………….
ΚΥΡΙΑΚΗ    28 /2/2016
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 Γ ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ. - ΓΚΟΛΙΑΣ - ΜΠΑΚΑ 
…………………………………………………………………………………………………………………………..
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗ 16:00 ΤΕΛ. ΚΟΡΑΣΙΔ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ -  ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΛΑΓΙΟΣ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ   
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ  
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ  
ΕΚ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΡΡΑΣ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ   
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ  
Τ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚ. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-   
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΛΑΝΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ   
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ  
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ   
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Β ΕΣ    ΚΑΔΜΟΣ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Α ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
…………………………………………………………………………………………………………………………..  
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΔΗΜΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ - ΧΑΤΖΗ- ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ  
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΗΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ   
ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ- ΔΗΜΑΚΗΣ - ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ   
…………………………………………………………………………………………………………………………….  
ΤΕΤΑΡΤΗ   02/03/2016  
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ Β!  Α ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: