Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 20-21-24-25 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 20/2/2016

 

ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ     17:00       ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ       ΕΛΛΑΔΑ - ΡΩΣΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ 
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ. - ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝ. ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ Π ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ -ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΛΑΓΙΟΣ 
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ        ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! A ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  A ΑΕ ΚΥΜΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ 
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ)
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- 
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ.  - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 

......................................................................................................................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 21/02/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΒΟΥΛΑΣ 17:00 Γ! ΕΘΝΙΚΗ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ:
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 16:00 Γ! ΕΘΝΙΚΗ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ- ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ     ΚΟΜ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΑΓΙΑ 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α   ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ.  ΧΑΛΚΙΑ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΣΑΡΛΑΝΗ - ΒΝΛΙΣΑΡΙΟΥ 
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΛΑΝΗ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ 
KΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙ  ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΣΜΑΣ 
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Α  ΓΣ ΕΡΜΗΣ   AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΙΑΦΓΟΒΑΝΤΑ 
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΟΥΛΙΑΡΑ - ΠΑΠΑ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β! Β  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ 

..................................................................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ , ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ  - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
 ....................................................................................................................................................................................................
ΤΕΤΑΡΤΗ  24/02/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α.Α ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΠΕΜΠΤΗ  25/02/2016
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 21:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡ ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: