Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 13-14-17-18 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Όπως γνωρίζετε λόγω των κινητοποιήσεων των αγροτών σε διάφορα σημεία της Περιφέρειας  μας  (90ο χλμ  Εθνικής οδού Αθηνών – Λαμίας , Κάστρο κ.λπ.) οι δρόμοι παραμένουν αποκλεισμένοι για κάποιες ώρες καθημερινά . Κατόπιν τούτου όσοι πρέπει να μετακινηθούν (Σωματεία, Διαιτητές , Κριτές) για να συμμετάσχουν στην διεξαγωγή των αγώνων θα πρέπει να ενημερωθούν κατάλληλα  από τις αρμόδιες αρχές για τα τυχόν προβλήματα που θα υπάρχουν στη διαδρομή τους , ώστε να προγραμματίσουν τον απαιτούμενο χρόνο και τον τρόπο μετακίνησης τους, με σκοπό να βρίσκονται  έγκαιρα στο γήπεδο για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων, καθώς και για την αποφυγή επιβολής ποινών που προβλέπονται από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Κ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13/2/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ 15:00 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 17:00 Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ- ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΤΑΜΟΥ
Τ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  Π. ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΚΛ.  ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  B ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ 
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α! ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΝΑΒΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/2/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΘΗΒΑΣ 17:00 Γ΄  ΕΘΝ.ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ Κ. - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤ. 
ΚΩ 17:00 Γ΄  ΕΘΝ.ΑΝΔΡΩΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! B ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ.  ΜΩΛΟΥ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ. ΚΑΘΕΝΩΝ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α   ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- Μ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β  ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!    Γ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ  ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΔΗΜΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α   ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ  ΠΑΡ. - ΣΤΑΜΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΤΕΛ. ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/2/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β΄ ΦΑΣΗ Β ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ  25/02/2016
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ Γ!  ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ
ΚΡΙΤΕΣ:----------------------------------------------