Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 6-7-10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

.

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Όπως γνωρίζετε λόγω των κινητοποιήσεων των αγροτών σε διάφορα σημεία της Περιφέρειας  μας  (90ο χλμ  Εθνικής οδού Αθηνών – Λαμίας , Κάστρο κ.λπ.) οι δρόμοι παραμένουν αποκλεισμένοι για κάποιες ώρες καθημερινά . Κατόπιν τούτου όσοι πρέπει να μετακινηθούν (Σωματεία, Διαιτητές , Κριτές) για να συμμετάσχουν στην διεξαγωγή των αγώνων θα πρέπει να ενημερωθούν κατάλληλα  από τις αρμόδιες αρχές για τα τυχόν προβλήματα που θα υπάρχουν στη διαδρομή τους , ώστε να προγραμματίσουν τον απαιτούμενο χρόνο και τον τρόπο μετακίνησης τους, με σκοπό να βρίσκονται  έγκαιρα στο γήπεδο για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων, καθώς και για την αποφυγή επιβολής ποινών που προβλέπονται από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Κ. 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  6/2/2016
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 16:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔ. ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΣΑΣΑΝΗ
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔ. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ
 ..............................................................................................................................
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ    ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  Π.ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ - ΣΤΑΜΟΥ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ.
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.
ΚΛ.  ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  A AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  A  ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚ. ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΛΕΠΚΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ! A ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ
............................................................................................................................... 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ   ΣΑΒΒΑΤΟΥ
............................................................................................................................... 
ΚΥΡΙΑΚΗ 7/2/2016
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 16:00 Γ! ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Κ.ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:00 Γ! ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΜΑΡΟΥΣΙ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ -  ΠΑΠΠΑ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  A ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  B ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ -  ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΕΚ.ΜΠΟΥΚΑΛΗ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ - ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΑΡΡΑΣ - ΚΑΖΑΣ- ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  A ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟ  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ 
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  B ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΟΚ  ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΒΑΓΙΑ
ΚΛ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΝΑΓΕΝ.ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΛ.ΔΟΜΟΚΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΚ.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   Π.ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΜΑΝΑΒΗ
ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣINA
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
............................................................................................................................. 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ  10/2/2016
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ΄ ΑΝΩ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

  ΠΕΜΠΤΗ  11/02/2016

 

ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  14:45         ΠΑΙΔΩΝ Γ!    ΓΣ ΕΡΜΗΣ  - ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΒΑΓΙΑ