Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 29-30-31 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΚΑΙ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Όπως γνωρίζετε λόγω των κινητοποιήσεων των αγροτών σε διάφορα σημεία της Περιφέρειας  μας  (90ο χλμ  Εθνικής οδού Αθηνών – Λαμίας , Κάστρο κ.λπ.) οι δρόμοι παραμένουν αποκλεισμένοι για κάποιες ώρες καθημερινά . Κατόπιν τούτου όσοι πρέπει να μετακινηθούν (Σωματεία, Διαιτητές , Κριτές) για να συμμετάσχουν στην διεξαγωγή των αγώνων θα πρέπει να ενημερωθούν κατάλληλα  από τις αρμόδιες αρχές για τα τυχόν προβλήματα που θα υπάρχουν στη διαδρομή τους , ώστε να προγραμματίσουν τον απαιτούμενο χρόνο και τον τρόπο μετακίνησης τους, με σκοπό να βρίσκονται  έγκαιρα στο γήπεδο για την ομαλή διεξαγωγή των αγώνων, καθώς και για την αποφυγή επιβολής ποινών που προβλέπονται από τους κανονισμούς της Ε.Ο.Κ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/01/2016
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  15:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/01/2016
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 19:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΣΠ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΟΥ ΑΘ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤ. - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:00 Α2 ΕΘΝ. ΑΝΔ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑ  ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
 
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ- ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΓΤΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΓΗΠ  ΕΡΑΤΕΙΝΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ! ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ! ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ   Α! ΑΣΤΕΡΑΣ  ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ - ΚΙΟΥΣΗΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ! ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΝΤΟΥΡΟ

................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ

ΒΛΑΧΑΒΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

...............................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 31/01/2016
ΚΛΕΙΣΤΟ ΘΗΒΑΣ 15:30 Γ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΤΕΤ.03/02 

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 Γ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α! ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ ΠΑΠΠΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α! ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α! ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α! ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
Τ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α! ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- Μ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Α! ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛ ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ ΑΘΑΝ. - ΒΑΓΙΑ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β! ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ
ΚΛ.  ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β! Ο.Κ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Γ! ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ 
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Δ! ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ  E ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
Δ.ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α!  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΝΟΣ - ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ
ΤΑ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β! ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ! ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ E ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ 

ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΚΡΙΤΕΣ: 

13:00

 

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!

 

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 

ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

 

ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

 

ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ 

 

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

 

ΒΛΑΧΑΒΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΜΠΑΚΑ - ΚΩΤΣΑΛΑΣ

...............................................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 03/02/2016

 

ΚΛ.ΘΗΒΑΣ 15:30 Γ! ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ 

ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  15:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ