Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 16-17 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

.

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΚΡΙΤΩΝ  ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/1/2016
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ. 17:00 Α2  ΑΝΔΡΩΝ ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ Α.Ε.ΛΙΒΑΔΕΙΑ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 17:00 Α2  ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
Δ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΚΗ  14:30 Γ!  ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ  - ΧΑΤΖΗ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:30 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ   ΣΤ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚ  ΑΝΑΓΕΝ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΛΑΝΗ - ΔΡΟΣΟΣ  
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ ΣΤ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ ------- ΑΝΑΒΟΛΗ----------------
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ 

..............................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΒΛΑΧΑΒΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ -ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ -ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΕΧΡΙ 16:00)

...............................................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 17/01/2016
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΙΛΙΣΙΩΝ 17:00 Γ! ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
.............................  .........  .........................  ...........................  ......................................   .... .. 
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΣΑΣΑΝΗ
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΚΑΖΑΣ -ΔΑΡΡΑΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  B ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΣΥΡΟΣ
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:

ΤΣΑΡΠΑΡΛΕΙΟ

ΚΛ.ΚΥΜΗΣ

15:00

15:30

ΕΦΗΒΩΝ  Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 12:15 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΣΥΓΚΟΙΝ. ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΩΝ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ  ΑΝ ΜΑΛΕΣIΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ    ΑΝΑΒΟΛΗ ΛΟΓΩ ΣΥΓΚΟΙΝ. ΠΡΟΒΛΗΜ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΑΚΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΑΡΠΑΡΛΕΙΟ 11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡ. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ

..............................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ (12:00-16:00), ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ, ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ, 

ΜΠΑΚΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΜΕΧΡΙ 16:00)

............................................................................................................................................................................................................

ΤΕΤΑΡΤΗ 20/01/2016
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΠΕΜΠΤΗ 21/01/2016
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ.
ΚΡΙΤΕΣ: -------ΑΝΑΒΟΛΗ--------