Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 9-10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2016

.

 

 

ΟΡΙΣΜΟΣ   ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ   9/01/2016
ΗΜΕΡ/ΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
9/1/2016 ΜΕΤΣ 17:ΟΟ Α2 ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΓΚΡΑΤΙ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
9/1/2016 ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:ΟΟ Α2 ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ               ΚΟΜ: ΔΕΣΑΡΤΗΣ
9/1/2016 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ
9/1/2016 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
9/1/2016 ΚΛ. ΙΤΕΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
9/1/2016 ΚΛ.  ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΗΣ 
9/1/2016 ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΨΑΡΡΑ - ΜΠΟYΓΕΤΣΑΣ 
9/1/2016 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
9/1/2016 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ 
9/1/2016 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ 
9/1/2016 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
9/1/2016 ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ
9/1/2016 ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ   ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/1/2016
ΗΜΕΡ/ΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
42379 ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ  17:ΟΟ Γ΄ ΕΘΝ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
10/1/2016 ΘΗΒΑΣ 17:ΟΟ Γ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
10/1/2016 ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ  - ΠΑΠΠΑ 
10/1/2016 ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΠΑΠΠΑ
10/1/2016 ΚΛ.  ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! B ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
10/1/2016 ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΡΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ
10/1/2016 ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - -ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ 
10/1/2016 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
10/1/2016 ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 
10/1/2016 ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
10/1/2016 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 
10/1/2016 ΚΛ. ΔΟΜΟΚΟΥ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ 
10/1/2016 ΚΛ. Θ. ΧΑΛΚΙΑ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ
10/1/2016 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
10/1/2016 ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΡΟΣ - ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ
10/1/2016 ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-----------   Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ------------
10/1/2016 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 9:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ   ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
10/1/2016 ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: