Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 18-19-20-21-22-23 2015

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18/12/2015
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19/12/2015
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 17:ΟΟ Α2 ΕΘΝ.ΑΝΔΡΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΕΛΙΒΑΔΕΙΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝ.
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ         ΓΣ ΕΡΜΗΣ             
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑ - ΨΑΡΡΑ - ΚΑΖΑΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 21:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  11:00 ΠΑΙΔΩΝ Α   ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ (ΣΟΜΤΖΗΣ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΧΑΛΚΙΑ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔ.  Α  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ - (ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ)
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔ. Α  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ)
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔ.  Β ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΕΩΣ 18:00) ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20/12/15
Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ 17:00 Γ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΔΑΚ ΚΑΛΔΙΣΟΥ 16:00 Γ΄ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! A AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΒΑΓΙΑ)
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ A ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ
ΚΛΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ B ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ -ΝΤΑΤΗ (ΓΕΡΟΝΤΙΤΗΣ)
 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ  12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 21/12/2015
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ B ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ(ΜΑΜΑΚΟΥ)
ΤΡΙΤΗ 22/12/2015
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ΄ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ(ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ)

 

ΚΛ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ   17:30      ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ       ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝ.(ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 23/12/2015
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ!  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ---ΑΝΑΒΟΛΗ-----------
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΑΙΔΗΨΟΥ  15:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ