Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΘΝΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ 12-13-16-18 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 /12/2015  
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ  
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!           ΓΣ ΕΡΜΗΣ      ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   
ΚΡΙΤΕΣ:  ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.  
ΚΛ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΝΤΑΝΤΗ  
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ   
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  ΑΝ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
 ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ ΣΤΑΔ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΜΠΑΝΟΣ)  
 ΚΛ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ(ΚΑΝΤΟΥΡΟΥ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ-ΚΑΖΑΣ- ΔΑΡΡΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ 
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ -ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ -ΦΟΥΣΕΚΗ- ΠΑΠΑ -ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 13/12/2015   Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ
ΚΛ.ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΠΑΡΓ ΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠ ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΣΗΜΑΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ                                                ΚΟΜΙΣΑΡ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ(ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β  ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ ΣΤΑΔ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ -( ΚΟΤΣΙΦΑΚΗΣ)  
ΚΛ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ  
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΓΣ ΙΤΕΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ   
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ  
ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ   
ΚΛ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Ε  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ  11:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ (ΒΑΓΙΑ)  
ΚΛ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΜΑΜΑΚΟΥ)  
ΚΛ.ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ(ΜΑΜΑΚΟΥ)  
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ  
ΚΑΖΑΣ - ΔΑΡΡΑΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ  
ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚ. ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ, ΦΟΥΣΕΚΗ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  
ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΣΑΣΑΝΗ, ΠΑΠΠΑ, ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)  
ΤΕΤΑΡΤΗ 16/12/2015  
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ (ΒΑΓΙΑ)  
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ  18:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ  
ΚΡΙΤΕΣ:----------------------------- ΑΝΑΒΟΛΗ-----------------------------  
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  18/12/2015  
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ  19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ  
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ  17:00 ΠΑΙΔΩΝ   Γ΄  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: --------ΑΝΑΒΟΛΗ--------------------------------------------