Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 4-5-6-7-9-10 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4/12/2015
ΚΛ.  ΚΥΜΗΣ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ  5/12/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:45 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ 
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΑ - ΚΑΖΑΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΚΛΕΠΚΟΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ   
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ- ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ  15:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΠΑΠΠΑ 
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 11:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ  6/12/2015
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  12:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ  - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΒΛΑΧΑΒΑ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ (ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ -------Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ----------------
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ 
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  10:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Γ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ    ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΛΕΠΚΟΣ (ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗΣ 
ΔΕΥΤΕΡΑ 7/12/2015
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:30 ΠΑΙΔΩΝ   Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ(ΜΑΝΑΒΗ)
ΤΕΤΑΡΤΗ   9/12/2015
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:30 ΕΦΗΒΩΝ   ΣΤ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛ. 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΚΛ. ΚΑΝΗΘΟΥ      18:15       ΝΕΑΝΙΔΩΝ         ΑΓΕΝΩΣΗΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.

ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΤΑΝΤΗ

 

ΠΕΜΠΤΗ 10/12/2015
ΚΛ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΒΑΓΙΑ) 
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

   ΓΣ ΕΡΜΗΣ                      

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΑΜΑΚΟΥ)

 

                                                                         ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  11/12/2015

 

ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΔΑΛΑΜΙΣΚΟΥ)