Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 28-29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΚΑΙ 1-2-3 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

 

      ΣΑΒΒΑΤΟ 28/11/2015
ΓΗΠΕΔΑ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:15 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ 
 ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΔΗΜΟΛΑΣ
 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠ
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ   ΑΝΑ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ 
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΠΑ - ΣΑΡΡΗ 
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΠΑ - ΣΑΡΡΗ
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ -  ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ  ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ   ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 

..................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ- ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Ν. ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ-

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ -( ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ ΜΕΧΡΙ 16:00)- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ- ΝΤΑΝΤΗ -

(ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ ΜΕΧΡΙ 14:00)

....................................................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015
 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ --- ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ------
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΕΦΗΒΩΝ   Γ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ - ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ
 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α  ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ ---ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ----
 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  10:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ --ΜΗ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΑΓΩΝΑ---
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  ΑΓΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ. ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑ  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ  - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 
ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:15 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ
 ΙΤΕΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ   ΑΝΑΓ.  ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ
 Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ

...............................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΑΤΑ    ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ- ΒΛΑΧΑΒΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ. ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ (ΜΕΧΡΙ 14:00)

ΝΤΑΝΤΗ (ΜΕΧΡΙ 17:00)

 

...............................................................................................................................................................................................

ΤΡΙΤΗ 01/12/2015
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  19:30 ΕΦΗΒΩΝ Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ     ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02/12/2015
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  15:30  ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
ΠΕΜΠΤΗ 03/12/2015
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ  19:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ