Πέμπτη, 28 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 21-22-23-2-27 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/11/15
ΚΛ.Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:: ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ:: ΣΑΣΑΝΗ - ΣΑΡΡΗ
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  10:30 ΠΑΙΔΩΝ Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  12:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α  ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΙΑΔΗΜΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:15 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  Γ Σ ΕΡΜΗΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:: ΦΟΥΣΕΚΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ 
ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ- ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ   22/11/15
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝ. - ΝΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΑΛΚ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                  ΓΣ ΕΡΜΗΣ              
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ
 ΧΑΛΚΙΑ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓ ΕΝΩΣΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΔΑΡΡΑΣ - ΚΑΖΑΣ
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 11:00 ΠΑΙΔΩΝ Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ Δ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ   
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/11/2015
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ
 ΠΕΜΠΤΗ     26/11/2015
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΒΟΛΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: 
ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11/15
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:45 ΠΑΙΔΩΝ   Γ ΓΣ ΕΡΜΗΣ      ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

 

 

 ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΟΡΙΣΜΟ ΚΡΙΤΩΝ ΕΘΝ. ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΕΠΟΜΕΝΟ - 2-