Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 13-14-15-17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ  
ΚΛ.ΚΑΡΥΣΤΟΥ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΓΣ ΣΤΥΡΑ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ ΣΑΡΛΑΝΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ  14/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ    ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ - ΧΑΝΗΣ 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.
ΚΛ.ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΚΑΖΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ 
ΤΑ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΓΡΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΦΟΥΣΕΚΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:    --------------------ΑΝΑΒΟΛΗ------------------------------------------
ΚΛ.  ΔΙΣΤΟΜΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
 ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ -ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ - ΣΥΡΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ:ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 13:30 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  11:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ   ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 15:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΩΛΥΜΑΤΑ ΚΡΙΤΩΝ  ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ - ΚΑΛΑΤΖΗΣ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
 
ΤΡΙΤΗ 17/11/2015
ΚΛ. ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ   Ζ΄ ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ --Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ---
ΚΛ.ΙΤΕΑΣ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ

        ΚΛ. ΘΗΒΑΣ        12:30            ΠΑΙΔΩΝ              ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ       ΑΚΑΔ. ΣΧΗΜΑΤ. ΠΡΩΤΕΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ   ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ