Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 7-8-9-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2015

.

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΚΡΙΤΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 7/11/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛ  Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ    
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ Ν. - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ
ΑΛΚ. Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΕ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΣΑΡΛΑΝΗ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Γ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΡΙΤΕΣ: --------------------- ΑΝΑΒΟΛΗ-------------------------------------------------
ΚΛ. ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΚΥΡ 8/11 ΣΤΙΣ 13:00
ΚΛ  Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 12:45 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΑΤΖΗ

 

...............................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ:  ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ -ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ

 

..............................................................................................................................................................................................................

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 8/11/2015
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΣΑΡΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
ΚΛ.Θ. ΧΑΛΚΙΑ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ     ΓΣ ΕΡΜΗΣ     
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤ. - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ- ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ. ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡ. - ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΣ. 
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 9:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ 
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 10:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
ΚΛ . ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ:    ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ

 

ΚΛ. ΣΠΕΡΧΕΙΔΑΣ

10:00

 

 

13:00

ΠΑΙΔΩΝ

ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΠΕΡΟΣ

 

 

ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

 

ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ 11:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΟΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Β  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ ΑΝΤ.  - ΜΠΑΚΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 

 

............................................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ

 

............................................................................................................................................................................................................

 

ΤΡΙΤΗ 10/11/2015
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ Γ΄ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 12/11/2015
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔ. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ