Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 30-31/10 ΚΑΙ 1-2/11/2015

.

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΚΡΙΤΩΝ 
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/10/2015
ΚΛ.ΚΥΜΗΣ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΠΑΠΠΑ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 31/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ
ΚΛ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΨΑΡΡΑ
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣ. ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΜΑΚΑΡΟΣ - ΛΟΚΡΟΣ  ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ - ΜΑΧΑΙΡΑ ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ 
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β  ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΣΑΡΛΑΝΗ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΧΑΛΚΙΑ  16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚ. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  -  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ  14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ζ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ  ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

.........................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ- ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ, ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ

...........................................................................................................................................................................

ΚΥΡΙΑΚΗ 1/11/2015
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΣΤΑΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ   Ε  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΧΑΤΖΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ 
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ   ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΚΑΖΑΣ
ΑΛΚ.Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Β  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
ΚΛ. ΜΩΛΟΥ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 
ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ 

................................................................................................................................................................................

ΚΩΛΥΜΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗΣ

ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ , ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ 

..............................................................................................................................................................................

ΔΕΥΤΕΡΑ   2/11/2015
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:15 ΠΑΙΔΩΝ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ  4/11/2015
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 20:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΧΑΝΗΣ 
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ