Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 24-28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

.

ΟΡΙΣΜΟΣ    ΚΡΙΤΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/10/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
Τα. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ      
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΑΚΑ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤ.
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ. Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 15:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ. - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ 
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤ. 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡ. - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΚΛ.ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ  12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛ. ΚΥΜΗΣ  14:00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΠΑΠΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ
ΚΛ.ΜΩΛΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟ ΜΩΛΟΣ  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
Δ.ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  12:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ   --------ΑΝΑΒΟΛΗ-----------
ΚΥΡΙΑΚΗ      25/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ - ΠΑΠΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΚΛ.ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΩΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ  Ε   ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΨΑΡΡΑ ΒΑΣ.
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ  ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΜΟΥΤΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΓΣ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΡΡΗ - ΧΟΥΛΙΑΡΑ
ΚΛ.ΚΑΝΗΘΟΥ 11:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΠΟΛ.  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 13:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ. - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΗΜΑΤ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ. ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΛ. ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛ.ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.  --ΧΑΝΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΣΥΡΟΣ ΜΙΧ.
ΤΡΙΤΗ 27/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚ. AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ.
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΚΡΙΤΕΣ: ΤΖΟΥΒΑΝΑ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ- ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ

 

ΚΛ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ      18:00          ΕΦΗΒΩΝ                ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ   -        ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΡΙΤΕΣ: 

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/10/2015
ΚΛ.ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  (ΤΡΙΤΗ)
ΚΡΙΤΕΣ: ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΤΗ ΤΡΙΤΗ 27/10/15 ΩΣ ΜΕΔΕΩΝ - ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ
Τα. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
Τα. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
ΧΑΛΚΙΑ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΣΑΝΗ ΣΑΡΡΗ
ΚΛ. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                            
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛ. ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ

        ΚΛ. ΚΑΡΥΣΤΟΥ    16:00       ΕΦΗΒΩΝ               ΓΣ  ΣΤΥΡΑ                            ΓΣ  ΚΥΜΗ

          ΚΡΙΤΕΣ    ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ  

 

        ΚΛ.  ΚΑΡΥΣΤΟΥ     18:00      ΠΑΙΔΩΝ              ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ               ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

          ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ