Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 17-18 2015

.

 

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΚΡΙΤΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/10/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ   ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΝΔΡΩΝ Α! ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΧΑΝΗΣ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤ. -  ΤΖΟΥΒΑΝΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΝΤΑΝΤΗ -  ΒΕΛΙΣΑΡΑΚΟΥ  ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΧΑΝΗΣ ΛΑΜ. ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤ
ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 19:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ - ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΝΤΟΣΚΟΥΡΗΣ  ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ - ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 18/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Α  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΟ ΚΥΜΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡ  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ.
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΥΜΗΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Α  ΑΕ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΣΑΣΑΝΗ - ΣΑΡΡΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 13:00 ΑΝΔΡΩΝ Β! Β  ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 14:30 ΑΝΔΡΩΝ Β!  Β  ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ - ΔΑΡΡΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΣΑΡΛΑΝΗ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ - ΔΡΟΣΟΣ  -------ΑΝΑΒΟΛΗ-------
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:30 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΧΑΝΗΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ:. ΝΤΑΝΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Α  ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΝΤΑΝΤΗ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ ΚΛΕΙΣΤΟ 11:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ  Β ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝ  
 ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΠΟΥΓΕΤΣΑΣ - ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

.

ΤΕΤΑΡΤΗ  21/10/2015
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 16:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ  
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ