Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ 10- 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

.

 

ΟΡΙΣΜΟΣ  ΚΡΙΤΩΝ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/10/2015
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ                                ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00   ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 18:00   ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΣ     ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00   ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ - ΜΠΑΚΑ - ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00   ΑΝΔΡΩΝ Α!   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΗΜΟΛΑΣ - ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 18:00    ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ - ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΤΩΝ ΘΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗ - ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ 
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00   ΑΝΔΡΩΝ Α!  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ.- ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 10:00    ΠΑΙΔΩΝ Ζ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ
 ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11:00    ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 13:00    ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ - ΧΑΝΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 15:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ 
ΚΩΛΥΜΑΤΑ  ΚΡΙΤΩΝ 
ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ       11/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 15:00   ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 17:00   ΕΦΗΒΩΝ  Α ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ: ΔΡΟΣΟΣ - ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ 

 ΚΛ.ΧΑΛΚΙΑ        11:00     ΠΑΙΔΩΝ           ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ     -         ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ  

 ΚΡΙΤΕΣ: ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ - ΝΤΑΝΤΗ

 

ΔΗΜ ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  14:00  ΕΦΗΒΩΝ  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΖΟΥΒΑΝΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 14:00   ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ.
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00   ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ            ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                
ΚΡΙΤΕΣ:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦ. - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡ.
ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00   ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΥΡΝΤΟΥΡΕΚΑΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00  ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ  ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ - ΣΥΡΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 13:00   ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ ΚΩΝ/ΝΟΥ 15:30   ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ
ΧΑΛΚΙΟΠΟΥΛΕΙΟ 10:00   ΠΑΙΔΩΝ  Ζ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:
ΚΛΕΙ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 16:00   ΠΑΙΔΩΝ  Ζ  ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:

 ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ  18:00    ΠΑΙΔΩΝ         ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 

 

ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΣ     ΠΑΤΣΑΟΥΡΑΣ

ΚΩΛΥΜΑΤΑ   ΚΡΙΤΩΝ   ΚΥΡΙΑΚΗΣ
 ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ     12/10/2015
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 18:00    ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΛΛΙΑΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 18:00    ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 17:45   ΠΑΙΔΩΝ  Β  ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡ.
ΤΕΤΑΡΤΗ     14/10/2015
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:30    ΕΦΗΒΩΝ  Β ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΣΙΑΔΗΜΑΣ

 

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:15    ΕΦΗΒΩΝ  Β ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

 

     ΤΕΤΑΡΤΗ   14/10/2015
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:30    ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ  - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     16/10/2015

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:30   ΕΦΗΒΩΝ  Β  AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ

 Ο ΑΓΩΝΑΣ   ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ - ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ