Πέμπτη, 21 Ιανουαρίου 2021
- - - - - -
A+ R A-

ΟΡΙΣΜΟΙ ΚΡΙΤΩΝ 3-4-5-7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2015

.

ΟΡΙΣΜΟΣ ΚΡΙΤΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 03/10/2015
ΗΜΕΡ/ΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
3/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  11:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
3/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  13:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
3/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Α  ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΙΛΙΚΡΙΝΙΑ - ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΛΕΝΗ
3/10/2015 ΚΛΕΙΣTO ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ  Γ 

   

ΓΣ ΕΡΜΗΣ                                  

  ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΝΤΑΝΤΗ 
3/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ   ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
3/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Γ  ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 
3/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗ
3/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  Δ  ΓΣ ΙΤΕΑΣ   ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ
3/10/2015 ΚΛΕΙ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  ΣΤ  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ   ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΣΑΚΑΡΕΛΟΣ - ΚΟΝΤΟΣ           Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
3/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΩΛΟΥ 17:30 ΠΑΙΔΩΝ  Ε  ΑΟ ΜΩΛΟΣ   ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΟΥ  -  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ-
3/10/2015 ΚΛ. ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Ζ   ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗΣ 4/10/2015
4/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   ΑΠΟΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
 
4/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ   ΑΠΟΛΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4/10/2015 ΔΗΜ. ΤΣΑΡΠΑΛΕΙΟ  15:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ   ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
4/10/2015 ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΦΗΒΩΝ  Γ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ
ΚΡΙΤΕΣ: ΜΠΑΚΑΣ
4/10/2015 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΓΣ   ΕΡΜΗΣ                                ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ
4/10/2015 ΚΛΕΙΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Γ  ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ   ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΤΖΟΥΒΑΝΑ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
4/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ   ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΑΤΖΗ -  ΧΑΛΑΒΡΕΖΑΚΗ - ΒΑΛΤΑΔΩΡΟΣ 
4/10/2015 ΚΛ. ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ  Ε  ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ    ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΛΑΧΑΒΑ - ΜΑΡΜΑΡΙΝΟΥ
4/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΟΜΟΚΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ  ΑΣ ΜΟΥΤΑ   ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ - ΓΛΩΣΣΟΠΟΥΛΟΣ 
4/10/2015 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 11:00 ΕΦΗΒΩΝ  ΣΤ  ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ   ΓΣ ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ -  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ 
 
4/10/2015 ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 13:00 ΠΑΙΔΩΝ    ΑΝΩ ΠΡΩΤΕΑΣ    ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΜΠΡΙΚΑ - ΚΟΝΔΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
4/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ   ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΟΥΡΟΥΛΗΣ 
4/10/2015 ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ  Δ  ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ   ΔΗΜΟΥΛΑΣ
 ΚΩΛΥΜΑ : ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑΣ 5/10/2015
5/10/2015 ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ   ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ
ΚΡΙΤΕΣ : ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ  ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ  Ο ΑΓΩΝΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
5/10/2015 ΑΛΚΙΜΟΣ Ν ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΕΤΑΡΤΗΣ 7/10/2015
7/10/2015 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 21:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΑΠΟΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΚΑΤΡΑΚΑΖΟΣ
7/10/2015 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:30 ΠΑΙΔΩΝ  Β ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΑΝΤΗ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΠΕΜΠΤΗΣ  8/10/2015
8/10/2015 ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 21:45   ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ    ΑΠΟΛ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ  ( ΑΝΑΒΟΛΗ )
8/10/2015 ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 15:00   ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ   ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΡΙΑΝΑΤΦΥΛΛΟΥ - ΒΕΛΕΣΙΩΤΗ
 08/10/15   ΚΛ. ΚΥΜΗΣ            20:00    ΠΑΙΔΩΝ         ΑΟ ΚΥΜΗΣ  -  ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:  ΣΑΣΑΝΗ - ΣΑΡΡΗ